top of page
Toplantı
Networking Etkinliği
Hukuk Bürosu

Firmamız, 2002 yılından bu yana baskılı yada baskısız her tür zemin üzerine uygulanabilen kendinden yapışkanlı etiket üretimini; özel kullanım alanlarında ve barkod yazıcılarda kullanılmak üzere geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

 

Ekonomik, hızlı ve kaliteli yaklaşımını satış politikası olarak belirleyip Türkiye geneline yaymayı hedeflemiş ve bu yolda ilerlemektedir.

Firmamız, barkod yazıcı sarf malzemelerinde (etiket, ribbon, yıkama talimatı) yenilik ve gelişmeyi ifade ederek, sektör de daima kaliteli ürünleri ile global pazarda hizmet vermektedir.

Her firmanın ihtiyacı olan sorunlara anında ve kesin müdahale ihtiyacını göz önünde bulundurarak barkod cihazlarındaki sorun ve arızaları zamanında giderecek teknik servis hizmetimizle öncelikle müşterilerimize etiket ve barkod ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde çözmektedir.

Firmamız, etiket ve barkod ihtiyacını giderecek baskılı etiket departmanıyla da istendiğinde her çeşit etiket ve barkod etiketleri hazır bir şekilde de üretip müşterilerine ulaştırmaktadır.

bottom of page