top of page
logo03.png
EL TERMİNALLERİ

TOSHIBA B-SA4T 

TOSHIBA B-EX6T

  • TOSHIBA Tec B-SA4 barkod etiket yazıcısı, endüstriyel bir yazıcının işlevselliğini ve sağlamlığını kompakt ayak izi ve masaüstü yazıcının kullanım kolaylığı ile sağlar

  • Üst düzey ağ oluşturma yetenekleri için yönetmenizi sağlayan çok çeşitli iletişim arabirimleriyle gelir Tüm yazıcı ağınızı merkezi bir kaynaktan.

Daha Fazla
  • Toshiba B-EX6 serisi - Endüstriyel yazıcı pazarını yeniden tanımlıyor. Pazar lideri teknolojisini kullanılabilirlik, güvenilirlik ve en düşük toplam sahip olma maliyeti ile birleştirmek. Ağır hizmet tipi endüstriyel baskı için en zorlu uygulamaları kapsayacak şekilde mevcut B-EX yazıcı serimizin yeteneklerini genişletmek.

  • Sağlam ve dayanıklı tasarım, gelişmiş işlevsellik, maliyet tasarrufu özellikleri ve en iyi “hepsi bir arada” endüstriyel çözüm için geniş bir model ve seçenek yelpazesi.

  • B-EX serisinin tanıtımı - orta seviye fiyat etiketi, gelişmiş performans, servis kolaylığı ve gerçekten yeşil referanslara sahip çok çeşitli uygulamalar için birinci sınıf endüstriyel yazıcılar.

  • En düşük sahip olma maliyetini sağlayacak özellik ve seçeneklerle tasarlanmış, geniş web baskı pazarının taleplerini karşılamak için performans ve işlevsellik; uzun ömürlü baskı kafası dahil; Toshiba'nın benzersiz şerit tasarruf modu ve verimi artırmak ve sonuçta yazıcının ömrü boyunca maliyetleri düşürmek için 800 metrelik bir şerit.

Daha Fazla

TOSHIBA TEC Barkod Yazıcı Serisi

bareks-logo.png
bareks-barkod-04.jpg
bareks-barkod-06.jpg
barex-barkod-01.jpg
bareks-barkod-04.jpg
bareks-barkod-02.jpg
bareks-barkod-05.jpg
bottom of page