top of page
logo03.png
EL TERMİNALLERİ
  • Eco Termal etiket, yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Kağıt üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır.

  • Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı ile birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir ve bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Dolayısıyla eco termal etiket üzerine baskı almak istediğinizde ribon kullanmanıza gerek kalmamaktadır. Direkt termal yöntemiyle kolayca ve daha az maliyet ile etiketinize baskı alabilirsiniz.  

  • Termal transfer etiket; ribon aracılığı ile baskı alabileceğiniz etiketlerin genel adıdır. Bu grupta çok farklı malzemelerden üretilmiş, değişik özellikte ürünlere ulaşabilirsiniz.

  • Barkod makinası ribon yüzeyindeki baskı malzemesinin etiket yüzeyine yapıştırmasını sağlayarak baskı yapılmasını sağlar. Kullanıcıya ribon kullanımı şartı getirdiği için baskı maaliyetini yükselir , fakat daha dayanıklı etiket çıktısı alınmasını sağladığı içinde tercih edilmektedir, termal transfer etiketler kalıcı baskılarda mükemmel sonuçlar verir.

  • Kalite bakımından çok farklılık gösteren ve piyasada çok fazla türü bulunan bir kumaştır. Yıkama talimatı , akmaz olarakta bilinir. % 100 Naylon; termal transfer ,letter press serigraf ve sıcak baskıya uygunluk taşır.

  • Yapışkanlı ve yapışkansız çeşitleri vardır. Genellikle tekstil sektöründe yıkama talimatı olarak kullanılır. Malzeme kalitesi ve üzerine baskı yapılan Ribon kalitesine göre ağır yıkama ve taşlamada çıkmaz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her kalite ve metrajda kesimi yapılmaktadır.

Daha Fazla
Daha Fazla
Daha Fazla

ETİKET ÇEŞİTLERİMİZ

bareks-logo.png
thermal-label-image3.jpg
05.jpg
termal-etiket-1.jpg
03.jpg
99fb7df7ee959328aac93c5353e1b89c.jpg
kagit-50x28mm-tekli-termal-etiket-1000-a
bottom of page