top of page
logo03.png
EL TERMİNALLERİ
  • Z-3272 Plus, hem 1B hem de 2B barkodlarda yanan hızları sunarak tarama kalitesini veya performansından ödün vermeden 2D barkodları barındırmanıza olanak tanır. Kullanıcıların barkodu tarayıcıya hizalamak veya taramalar arasında duraklamak için zaman harcamasına gerek kalmaz.

  • Her taramada endüstri lideri tarama hızı elde edersiniz; Gerçekleştir ve çek ilk kez tarama kolaylığı hasarlı ve kötü basılmış barkodlar bile; ve tüm gün her gün güvenilirlik için dayanıklı bir tasarım.

  • Avuçiçi barkod tarayıcılarımız, gerçek dünya ortamlarında bulunan barkodların sezgisel taranmasını sağlar - düşük kaliteli ve hasarlı barkodlar bile.

  • Perakende satışa hazır yüksek tarama yoğunluğundaki tarayıcılardan depolar ve dağıtım merkezleri için sağlam, kauçuklaştırılmış tarayıcılara, belirli zorluklar ve çalışma ortamları göz önünde bulundurularak tarama çözümleri üretiyoruz.

Daha Fazla
  • Tanya kasa kuyruğunu kısa tutmak için çok çalışıyor. Ayla’nın hastaları en öne koyması için zamana ihtiyacı var. Mehmet zorlu ortamlarda çalışıyor. Gerekli verileri toplamak için hepsi de barkod okuyucularına güveniyorlar. Anında. Hatasız. Ve vardiya ortasında kesinti yok.

  • Hızlı. Hatasız. Dayanıklı. İster bir satış noktasında, ister hasta yatağı başında, üretim hattında veya depoda veri toplamanız gereksin, ortamınız ve uygulamanız için üretilmiş barkod okuyucuyu bizde bulabilirsiniz.

Daha Fazla
Daha Fazla

BARKOD OKUYUCULAR

bareks-logo.png
05.jpg
07.jpg
01.jpg
02.jpg
03.jpg
bareks-barkod-a3.jpg
bottom of page