top of page
logo03.png
EL TERMİNALLERİ
  • Plastik bazlı etiketlere wax resin ribon ile baskı almaya kalktığınızda elinizin sürtmesi, tırnaklama gibi nedenlerle üzerindeki baskı silinebilir. Kalıcı bir baskı istiyorsanız wax resin ribbon yerine resin ribbon ile baskı almanız daha uygun olacaktır.

  • Wax Resin ribon, adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin ribon karışımıyla oluşturulan ribon çeşididir. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Piyasada kullanılan ribonların %1′ lik kısmını ancak oluşturan wax resin ribonlar, aşağıda belirtilen ölçülerde üretilebilmektedir.

  • Etiket sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan ribon satışı yapan firmamız üretici verilerini doğrulmak ve müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmak için gelen ürünlerin baskı kalite kontrol hizmetini yaparak sizlerin hizmetine sunmaktadır.

  • Günlük hayatta hemen her yerde karşımıza çıkan baskılar için oldukça gelişmiş ürünler bulunmaktadır. Özellikle resin ribon ile baskı yapmak oldukça kolaydır. Dünyanın önde gelen ribon üreticilerinin wax, wax resin ve resin ribonlarını ithal ediyor ve her zaman en iyi fiyatı sunuyoruz.

  • Wax ribon tüm barkod yazıcılara uyumludur.Birçok ürün etiketlerinde kullanılabilmektedir. Uzun ömürlü baskı kalıcılığına sahip olan wax ribon uygun fiyatlı olduğu için tercih sebebi olmaktadır. Wax ribon ile kuşe, vellum, kırılgan etiket gibi tüm kağıt bazlı etiketlere baskı alınabilmektedir.

  • Kullanım Alanları: Birçok ürünün etiketlenmesinde kullanılmaktadır.

RİBON ÇEŞİTLERİ

bareks-logo.png
waxribon.jpg
resin-ribon3.jpg
wash-care-ribbon-500x500.jpg
renkli-ribonlar.jpg
pr_01_247_min.jpg
ribon-wax-resin-110mmx300m-1.jpg
bottom of page