top of page
logo03.png
EL TERMİNALLERİ
ZEBRA

ZT400 Serisi Endüstriyel

ZT200 Serisi Endüstriyel 

  • ZT400 Serisi, zorlu ortamlarda dayanıklı, güvenilir yazdırma için tasarlanmıştır. Gelişmiş özelliklere, RFID özelliklerine ve Zebra'nın Link-OS ortamına sahip olan ZT400 çok çeşitli uygulamalar için idealdir.

Daha Fazla
  • Kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanan ZT200 Serisi yazıcılar, çeşitli uygulamalar için güvenilir baskı sunar. İster ilk kez bir barkod uygulamasına geçiyor olun, ister yazıcılarınızı yükseltiyor veya yazıcı modellerinizi değiştiriyor olun, ZT200 Serisi çoğu etiketleme uygulaması için doğru bir seçim.

  • B-EX serisinin tanıtımı - orta seviye fiyat etiketi, gelişmiş performans, servis kolaylığı ve gerçekten yeşil referanslara sahip çok çeşitli uygulamalar için birinci sınıf endüstriyel yazıcılar.

  • En düşük sahip olma maliyetini sağlayacak özellik ve seçeneklerle tasarlanmış, geniş web baskı pazarının taleplerini karşılamak için performans ve işlevsellik; uzun ömürlü baskı kafası dahil; Toshiba'nın benzersiz şerit tasarruf modu ve verimi artırmak ve sonuçta yazıcının ömrü boyunca maliyetleri düşürmek için 800 metrelik bir şerit.

Daha Fazla

TOSHIBA TEC Barkod Yazıcı Serisi

bareks-logo.png
bareks-barkod-04.jpg
bareks-barkod-06.jpg
barex-barkod-01.jpg
bareks-barkod-04.jpg
bareks-barkod-02.jpg
bareks-barkod-05.jpg
bottom of page