top of page
logo03.png
EL TERMİNALLERİ

Care Label (Japon Akmaz) : Kalite bakımından çok farklılık gösteren ve piyasada çok fazla türü bulunan bir kumaştır. Yıkama talimatı , akmaz olarakta bilinir. % 100 Naylon; termal transfer ,letter press serigraf ve sıcak baskıya uygunluk taşır. Yapışkanlı ve yapışkansız çeşitleri vardır. Genellikle tekstil sektöründe yıkama talimatı olarak kullanılır. Malzeme kalitesi ve üzerine baskı yapılan Ribon kalitesine göre ağır yıkama ve taşlamada çıkmaz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her kalite ve metrajda kesimi yapılmaktadır.
 

Non-woven : Tekstil sektöründe yıkama talimatı olarak kullanılır. Termal transfer baskıya uygundur. Barkod uygulanan kumaş etiketler sayesinde, ürün ile ilgili beden, cins ve üretici firma bilgilerine ulaşmak mümkündür.

Saten : Kenarı örgülü ve çift taraflı olarak kullanılır. Tüm baskı tipleri kuru temizlemeye uygun,sıcak baskı ve sulu baskıda 85 derece,termal baskıda 60 derece ye ribon ve makinenin özel kombinasyonlarında 85 dereceye varan dayanıma sahiptir.

Barkod etiketi üretim ve sevkiyat işlemi yapan hemen hemen tüm firmalar tarafından kullanılan ve üzerinde ilgili ürün veya paketin barkod ve açıklaması gibi bilgilerin bulunduğu olmazsa olmaz etiketlerdir. Barkod etiketi pek çok çeşiti bulunmaktadır. Saten etiket, Termal etiket, Karton etiket, Kuşe etiket, Lamine termal etiket, plastik bazlı etiket, Vellum etiket, ve benzeri etiketler barkod etiketi olarak kullanılabiliyor.

 

  • Ürün veya ürünlerin niteliğine ve tüketim sarfiyatına göre etiket malzemesi belirlenir.

  • Baskısız barkod etiketi veya 6 renk baskılı barkod etiketi üretilebilmektedir.

  • Firmalar genellikle barkod bilgilerini kendi barkod yazıcılarında basıp ilgili alana yapıştırırlar.

  • Barkod yazıcınızın uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını istiyorsanız, kaliteli barkod etiketi kullanmanız gerekmektedir.

  • Çeşitli boy ve özelliklerde baskılı veya baskısız barkod etiketi üretmekteyiz.

 

Doğru barkod etiketi ve doğru barkod yazıcıyı bizden temin edebilirsiniz. Mevcut barkod yazıcılarınızın bakımını yapar, gerekli sarf malzemeyi temin edebilirsiniz. İletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Tyvek Etiket : Tyvek kimyasallara karşı koruyucu giyim eşyalarında kullanılmak üzere geliştirilen bir etiket hammaddesidir. Bu hammadde tyvek kumaşını polimer ile kaplanmasından elde edilir. Polimer tyvek içindeki boşlukları kapatarak kumaşı sıkıştırır ve oldukça yüksek basınç altında bile bir çok sıvının girişini önler. Yüzeyi mat ve damarlı olup; gramajları değişken olabilmektedir. Yırtılmaz. Örneğin ; oto kılıflarına dayanıklı ve yırtılmaz olduğu için dikilebilir. Ayrıca gıda sektöründe kullanılır.

ETİKET ÇEŞİTLERİMİZ

bareks-logo.png
thermal-label-image3.jpg
05.jpg
termal-etiket-1.jpg
03.jpg
99fb7df7ee959328aac93c5353e1b89c.jpg
kagit-50x28mm-tekli-termal-etiket-1000-a
bottom of page