top of page
HONEYWELL-BARKOD-OKUYUCU
HONEYWELL-BARKOD-OKUYUCU

press to zoom
HONEYWELL-BARKOD-OKUYUCU-01
HONEYWELL-BARKOD-OKUYUCU-01

press to zoom
HONEYWELL-BARKOD-OKUYUCU-03
HONEYWELL-BARKOD-OKUYUCU-03

press to zoom
HONEYWELL-BARKOD-OKUYUCU
HONEYWELL-BARKOD-OKUYUCU

press to zoom
1/3
logo03.png
EL TERMİNALLERİ
  • Avuçiçi barkod tarayıcılarımız, gerçek dünya ortamlarında bulunan barkodların sezgisel taranmasını sağlar - düşük kaliteli ve hasarlı barkodlar bile. Perakende satışa hazır yüksek tarama yoğunluğundaki tarayıcılardan depolar ve dağıtım merkezleri için sağlam, kauçuklaştırılmış tarayıcılara, belirli zorluklar ve çalışma ortamları göz önünde bulundurularak tarama çözümleri üretiyoruz.

  • Sizin için doğru barkod tarama çözümüne sahibiz. Aşağıdaki seçimimize göz atın. Veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

e1
e1

press to zoom
e3
e3

press to zoom
e2
e2

press to zoom
e1
e1

press to zoom
1/3

 

Granit ™ 1980i (kablolu) ve 1981i (kablosuz) alan görüntüleme tarayıcıları, 15 cm (6 inç) ila 15 m (50 ft) arasında 1D ve 2D barkodları okuyabilir. Kullanımlarını kolaylaştıracak ve tahmin çalışmalarını genişletilmiş aralıklarda taramalarını kolaylaştıran teknolojilerle donatılmıştır. Granit 1980i ve 1981i tarayıcıları, zorlu ortamlara dayanacak şekilde IP65 derecesine sahiptir.

  • Granit 1980i (kablolu) ve 1981i (kablosuz) tam aralıklı alan görüntüleyiciler, çok çeşitli mesafelerde hem 1 boyutlu hem de 2 boyutlu barkodları okuyabilir. Granit serisi, yakın mesafeden taranan 2 mil kodlarından, 16 m (52 ​​ft) mesafelerde taranan depo kirişlerinden asılı 100 mil koduna kadar, Granit serisini gerçekleştirecek şekilde üretilmiştir.

  • Eşsiz bir aralık ve kablosuz özgürlük seçeneği ile Granit tarayıcılar, en zorlu ortamlarda operatör verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

Granit 1980i ve 1981i tarayıcıları, kullanımlarını kolaylaştıran teknolojilerle doludur - otomatik aydınlatmalı sisteme yönelik entegre bir lazer pointer, çok yönlü okuma kabiliyeti ve genişletilmiş aralıklarda taramayı tahmin etmeyi merkezleme desteği gibi teknolojiler.

Honeywell Thor ™ serisi gibi araca monteli mobil bilgisayarlarla donatılmış forklift araçları operatörleri, tam kapsamlı tarama kabiliyetinin oturdukları yerde kalmalarını ve dolayısıyla daha verimli olmalarını - uzun mesafelerde barkodları taramalarını nasıl sağladıklarını takdir edeceklerdir. Ve Bluetooth® teknolojisiyle, tabandan 100 m'ye (328 ft) kadar tam bir hareket özgürlüğünün keyfini çıkaracaklar.

  • Tüm Granit serisi gibi, 1980i ve 1981i tarayıcıları IP65 sınıfı bir muhafaza ile sınıfının en iyisi dayanıklılığı sunar. Sert dağıtım merkezi ve depo ortamlarında, bu tarayıcılar ekibinizin verimliliğini en üst düzeye çıkarır ve toplam sahip olma maliyetini düşürür.

  • Ekibinizi güvenle donatın. Granit 1980i ve 1981i tarayıcıları ve Honeywell iş akışı çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

01.jpg
03.jpg
02.jpg
04.jpg
05.jpg

BARKOD OKUYUCULAR

bareks-logo.png
05.jpg
07.jpg
01.jpg
02.jpg
03.jpg
bareks-barkod-a3.jpg
bottom of page