ZT600 SERİSİ ENDÜSTRİYEL YAZICILAR

YENİ NESİL Xİ SERİSİ, ARTIK DAHA FAZLA ZEKA VE ENDÜSTRİYEL KAS SAHİBİ

ZT600 Serisi sağlam dayanıklılık ve olağanüstü performansı, kullanıcı dostu, geleceğe hazır bir platformda birleştirmek üzere Xi Serisi yazıcıların mirasını geliştirir. Bu yeni nesil güçlü cihazlar hızla gelişen iş dünyasında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Böylece, sizi düşündüren ister giderek artan üretim hattı talepleri ve artan operasyonel karmaşıklıklar isterse de farklı sistemleri entegre etmek veya yatırım maliyetlerini kontrol altına almak olsun, ZT600 Serisi endüstriyel yazıcılar bugün ve önümüzdeki yıllarda tüm gereksinimlerinizi karşılar.

MİKRO ETİKETTEN YÜKSEK HACİMLİ SEVKİYATA OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS Asla vazgeçmeyen yazıcılarla verimliliğinizi arttırın. ZT600 Serisi, aşırı sıcaklıklar, toz, kir ve diğer zorlu endüstriyel koşullarda yıllar boyu istismara dayanabilecek dayanıklı çelik konstrüksiyon bileşenlerine sahiptir. Titizlikle tasarlanmış baskı mekanizmaları, yüksek hacimli üretim ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7x24 güvenilirlik sağlar.  Ayrıca, ZT610™ 600 dpi mikro tutarlı baskı ile sınıfının en iyisi baskı kaydı sunar.


  • SORUNSUZ KURULUM, GÜNLÜK KULLANIM, BAKIM VE SORUN GİDERME Sorunları çabucak belirlemenize yardımcı olan renkli ışıklı medya ve ribbon yollarından, yazıcı kurulumu ve çalıştırmasını basitleştirmek için bir ölçek ve renk kodlu basınç göstergelerine sahip olan ayarlaması kolay yazıcı kafası basınç anahtarlarına, ZT600 Serisinin her ayrıntısı kullanıcı dostu olmak üzere tasarlanmıştır. Yan yükleme kabiliyeti geçirme sorunlarını ortadan kaldırır. Dahili sensörler, diyagnostik ve yardım kaynakları teknik desteği arama gereğini azaltır. Ve yönlendirmeli kullanım talimatları ve geribildirim, sık rastlanan hataları önler ve son derece tutarlı baskı için gereken manüel ayarlamaları azaltır.OPERASYONEL İZLENEBİLİRLİK, UZAKTAN YÖNETİM VE GELECEĞE HAZIR UYARLANABİLİRLİK

ZT610 ve ZT620, güçlü oldukları kadar akıllıdırlar da. Zebra'nın bulut erişimli Link-OS™ yazılım platformu ve yönetilen hizmetleri, ister yerinizde, isterse de dünyanın öbür ucunda olun size baskı sistemleriniz üzerinde tam izlenebilirlik ve kontrol olanağı sunar. Üstelik iki boş iletişim yuvası, sahada kurulabilir RFID kodlayıcı ve medya kullanım seçenekleri ve tak kullan entegrasyonu için iki USB host portu sayesinde, gelişmekte olan iş ve teknoloji ihtiyaçlarınız ne olursa olsun bunlara ayak uydurmak kolaydır.
İNDİRİLEBİLİR DOSYALAR

#barkodyazıcıları #yazıcılar #bareksbarkod #barkodyazıcıfiyat #zebra #zebrayazıcılar #barkod #etiketyazıcıları #barcode #label #barexbarkode #zebraendüstriel #zebrayazıcı

5 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör