top of page
logo03.png
EL TERMİNALLERİ
ZEBRA

ZT400 Serisi Endüstriyel

 • Kritik görevlerinizin verimli bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayın. Tamamen metal bir şaseye ve iki katlı kapıya sahip Zebra ZT400 Serisi endüstriyel yazıcılar baskı hızı, kayıt ve RFID bağlantı özelliğinde ilerlemeler sunuyor.

 • ZT400 yazıcılar USB, Seri, Ethernet ve Bluetooth® bağlantıya ve genişletilmiş RFID özelliğine sahiptir. Ve Zebra’nın yenilikçi bir işletim sistemi olan Link-OS®® ortamı ile, bu yazıcıları dünyanın her yerinden kolayca entegre edebilir, yönetebilir ve bakımlarını yapabilirsiniz.

 • ZM Serisinin kanıtlanmış güvenilirliğini sürdüren ZT400 Serisi, baskı hızı, bağlantı opsiyonları, yönetim ve destek araçları bakımından daha gelişmiş özelliklere sahip. Açık mimariye ek olarak, daha fazla işlemci gücü ve kullanıcı belleği bu yazıcıların teknolojiyle başabaş ilerlemesine olanak tanır. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri yazıcınızı, hem güncel hem de gelecekteki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilmenizi sağlar.

 • "İstek üzerine" dinamik Kare Kodları (QR) ve web tabanlı destek, kullanıcıların yazıcı hatalarını hızla gidermelerine yardımcı olur. Işıklı ve renk kodlamalı, yandan yüklemeli sarf malzemesi yolları, ortam ve ribbonun kolayca takılmasını sağlarken, aletsiz baskı kafası ve merdane değiştirme olanağı, işlerin duraklamadan devam etmesini sağlar.

 • Yazıcı duraklatıldığında ya da bir hata durumunda görülen opsiyonel renk kodlu uyarılar sayesinde kullanıcılar yazıcının çalışmaya devam etmesi için ne yapmaları gerektiğini hemen bilebilir. Ayrıca, ZT400 Serisi, Zebra’nın güçlü yazıcı işletim sistemi Link-OS ve verimlilik, yönetim, geliştirme ve izlenebilirlik araçlarının bir birleşimi olan Print DNA tarafından desteklenmektedir.  

 • Standart USB, Seri, Ethernet ve Bluetooth bağlantı seçeneklerinin yanı sıra, iki açık medya yuvası kullanıcıların standart olmayan bağlantı seçeneklerini (Paralel, Zigbee, vs.) kullanmasına, yük devretme bağlantıları tasarlamasına ve gelecekteki protokollerin desteklenmesine olanak verir. Son kullanıcı tarafından monte edilebilen medya kullanım seçenekleri yazıcınızı, işinizin güncel ve gelecekteki ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmenizi sağlar.

 • ZT400 Serisi Endüstriyel Yazıcılar PERFORMANS, ÇOK YÖNLÜLÜK VE KULLANIM KOLAYLIĞINDA YENI BIR DÜZEY Dayanıklı Zebra ZT400 Serisi yazıcılarla kritik operasyonlarınızı sürekli verimli bir şekilde sürdürün. Z Serisinin sahada kanıtlanmış güvenilirliğini temel alan ZT400, buna ileri teknolojiyi ekleyerek çok yönlülük, kullanım kolaylığı ve performansı yeni bir seviyeye taşıyor. Üç baskı çözünürlüğü ve iki baskı genişliği modeline sahip ZT400 Serisi, imalat, taşımacılık ve lojistik, perakende ve daha birçok sektörde çok çeşitli uygulamalar için uygundur. Büyük renkli bir opsiyonel ekran yazıcı durumu ile ilgili tahmine yer bırakmaz. Sahada kurulumu yapılabilir bağlantı ve medya işlem seçenekleri, ihtiyaçlarınızdaki değişikliklere paralel olarak kolayca yeni özellikler eklemenizi sağlar. Zebra'nın Link-OS® işletim sistemi ve güçlü Print DNA uygulamalar, yardımcı programlar ve geliştirici araçlardan oluşan Print DNA paketi sayesinde, bilişim departmanınız ZT400 yazıcıların entegrasyonu ve yönetiminin kolay olduğunu görecek. Sonuç? ZT400 bugünün ve yarının endüstriyel baskı ihtiyaçlarınıza cevap veren çok yönlülük, güvenilirlik ve performans.

 • Daha fazla esneklik için çift USB Host portu Çeşitli USB cihazlarına doğrudan bağlanmak için, ZT400 cihazınızı bir veya iki USB Host sunucusuyla yapılandırın. Cihaz yazılımları, dosyalar ve konfigürasyonları çoğaltmak veya kolayca basmak ve aktarmak için flaş bellek kullanın. İki host portu sayesinde, klavye ve tarayıcıyı aynı anda bağlayarak veri girişini kolaylaştırın — çevre birimlerini takıp çıkarmaya gerek kalmaz.

 • İhtiyaçlarınızla birlikte gelişecek şekilde tasarlandı

 • ZT400'ü dakikalar içinde takılabilecek çeşitli medya kullanım opsiyonlarıyla özelleştirebilirsiniz. İlave iletişim seçeneklerini karşılamak için iki açık medya yuvası. Daha fazla takip ve daha derinlemesine izleme olanağı için kolayca sahada RFID özellikleri eklenebilir. Yüksek işlem gücü ve bellek, yıllar boyu ciha

 • Entegrasyonu ve işletmesi zahmetsiz Büyük renkli ekran, kullanımı çok kolaylaştırır Kullanımı kolay simge-tabanlı arayüzü sayesinde, ZT400 yazıcıları kurmak ve yapılandırmak kolaydır. Yazıcı duraklatıldığında ya da bir hata durumunda, opsiyonel bir renkli LCD ekranda görülen renk kodlu uyarılar sayesinde, kullanıcılar yazıcının çalışmaya devam etmesi için ne yapmaları gerektiğini hemen bilebilir.

 • ZT400 Serisi Zebra Link-OS menü sistemini kullandığından, diğer Zebra Link-OS mobil, masaüstü ve endüstriyel yazıcılarla aynı kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimini elde edersiniz ve böylece eğitim süresi kısalır. Neredeyse tüm mevcut yazıcılar ile geriye dönük uyumlu İster bir Zebra ister rakip bir yazıcı kullanıyor olun, mevcut etiket formatlarınızı ve uygulamalarınızı ZD400 ile kullanabilirsiniz.

 • EPL ve ZPL desteği, başka bir Zebra masaüstü yazıcısından geçişi kolaylaştırır. Sanal Cihazlar ile, ZT400 normalde diğer yazıcı markalarıyla bağlantılı dilleri kullanabiliyor. Kolay medya ve ribbon yükleme Yandan yüklemeli sarf malzemesi kanalı daha basit, daha hızlı ve daha kolay ribbon yüklenmesini sağlar. Renk kodlu medya yolu medya ve ribbonun yazıcıdan nasıl geçirileceği konusunda kullanıcıya yol gösterirken, ışıklı yollar aydınlatılmamış ortamlarda bile yazıcının içinin görülmesini kolaylaştırır.

Untitled-1.jpg

TOSHIBA TEC Barkod Yazıcı Serisi

bareks-logo.png
bareks-barkod-04.jpg
bareks-barkod-06.jpg
barex-barkod-01.jpg
bareks-barkod-04.jpg
bareks-barkod-02.jpg
bareks-barkod-05.jpg
bottom of page